Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Shes vila ose shtepi

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Merkure, 02 Janar, 2013
Shes Shtepi dhe banesa (Ne Gjilan dhe Tirane, Prishtine)

 -
Merkure, 19 Dhjetor, 2012
Shtëpia me Tokë shiten në Pejë / Kristal (Peje, Peje) (ka foto)

 260,000 €
Hene, 03 Dhjetor, 2012
agjensioni gerti zyre per patundshmeri (GJAKOV, Gjakove)

 -
Merkure, 17 Tetor, 2012
2 shtëpi ndër një kulm 580m2, PRISHTINË Vreshta (Vreshta, Prishtine) (ka foto)

 150,000 €
Djele, 30 Shtator, 2012
SHTEPI NE VITOMORICE-PEJE (VITOMIRICE, Peje) (ka foto)

 40,000 €
Merkure, 26 Shtator, 2012
AGJENSION PER MENAGJIMIN E PATUNDSHMERIVE (Gjilan, Gjilan) (ka foto)

 -
Marte, 14 Gusht, 2012
Shtëpi e Re në Shitje Bregu i Diellit Lagjen e Re Prishtine (Bregu i diellit, Prishtine) (ka foto)

 265 €
Hene, 30 Korrik, 2012
KUCA, KOSOVSKA KAMENICA 400M2, PLAC 26ari(2600M2) (KOSOVSKA KAMENICA, Dardana) (ka foto)

 300,000 €