Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A53615

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Osman53 (Veternik, Rr. Jakup Ceraja, Prishtine)

Postuar me: Marte, 29 Nentor, 2016  21:40
Skadon me: Enjte, 09 Mars, 2017  21:40
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 230,000 €
 
Shes shtepine 317 meter katror (P+1 dhe dy dhoma ne nenekulm) ne parcelen prej 4 ari. Shtepija eshte ndertuar ne vitin 2010 me materiale modrene dhe ka 6 dhoma, sallonin e madh me kuzhine te hapur, dy banjo dhe garzhe te madhe ne te cilen jane te vendosur rezervoar i ujit 2000 litersh dhe kaldajat 48 KW me pelet e 34 KW elektrike si dhe Boileri 200 litersh.
Izolimi dhe fasada nga materialet kualitative. Infrastruktur dhe rruge te shtruar me kubeza.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.