Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A51206

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes shtepi me 200m² ne Rugen e Reqanit ne Therande (Suhareke / Therande , Suhareke)

Postuar me: Djele, 11 Shtator, 2016  13:54
Permiresuar me: Djele, 11 Shtator, 2016  14:10
Skadon me: Marte, 20 Dhjetor, 2016  12:54
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 250,000 €
 
Shes shtëpi me 9 Ari Truall në Rugën e Reqanit në Suharekë/ Therandë, afër shkollës fillore Shkëndija.
Shtëpia është ndërtuar në vitin 2012.
Kati përdhes dhe kati i parë janë të ndara mes tyre me hyrje te veqanta nga shkallet e shtëpisë. Në këtë mënyrë shtëpia mundë të shfrytësohet edhe nga dy familje.
Rrjeti i nxemjes dhe ujësjellsit janë të shpërndarë në tër shtëpine. Uji i nxehtë me Bojler i cili gjendet në podrum. Hyrja ne Oborr eshte e shtruar me Kubëza Betoni, Trolli munde te mbyllet me Portën e Oborrit.
Podrumi është me mundësi të përdorimit si Garag për një veture.
Ne podrum është planifikuar vendosja e Kaldajes per nxemja qendrore.
Shtepia ka nje siperfaqebanimi ne Katin Përdhes rreth 100 m², në katin e parë rreth 100m² dhe Podrumi rreth 90m².
Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen ne VIBER ose ne email adresen.

Viber në Nr. e Tel.: 00491772773692

Email: berione@hotmail.com
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.