Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A46054

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shtepi ne shitje (Kolovice, Prishtine)

Postuar me: Marte, 27 Tetor, 2015  20:55
Skadon me: Enjte, 04 Shkurt, 2016  20:55
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 133,000 €
 
Shtepi 3 kateshe me sistem banesor, hymje e perbashket dhe secili kat hymje , 8 ari truall,bodrum,garazh,nxemje qendrore
si dhe dokumenta te rregullta qe nga viti 1980.
Nr. per kontakt: 049935123 ose 044725739Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.