Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A43615

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shtepi 120m2 me 9 ARI ne Banje te Pejes (Burim - Banje e Pejes, Peje)

Postuar me: Marte, 19 Maj, 2015  21:23
Skadon me: Enjte, 27 Gusht, 2015  21:23
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 36,000 €
 
Shes shtepin ne Banje te pejes, mbrapa Hotel Onix te shkolla fillore afer kopshtit te femive. Trualli eshte 8,5 ari, ndersa shtepia ka rreth 120 m2, ka 4 dhoma standarde(4x4), nje banjo, koridor dhe nje ballkon te madhe. Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2002.Pronar shqiptar, Shtepia mundet te perkthehet ne emer te blersit menjiher. Shtepia eshte shum afer burimit te banjes Ilixhe.

viber +38649444099

Ndrrim i mundeshem mebanes ne Prishtine ose Fushe Kosove...Ndrrim i mundeshem mebanes ne Prishtine ose Fushe Kosove...Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.