Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A42802

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
URGJENT Shes ose ndrroj shtepin120m 8.5 ari ne Banje Pejes (Baje e Peje Istog, Peje)

Postuar me: Marte, 07 Prill, 2015  22:41
Permiresuar me: Hene, 27 Korrik, 2015  21:23
Skadon me: Enjte, 16 Korrik, 2015  22:41
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 35,000 €
 
Përshkrim i sendit
Shes shtepin ne Banje te pejes, mbrapa Hotel Onix te shkolla fillore afer kopshtit te femive. Trualli eshte 8,5 ari, ndersa shtepia ka rreth 120 m2, ka 4 dhoma standarde(4x4), nje banjo, koridor dhe nje ballkon te madhe. Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2002.Pronar shqiptar, Shtepia mundet te perkthehet ne emer te blersit menjiher. Shtepia eshte shum afer burimit te banjes Ilixhe. Eshte i mundeshem edhe ndrimi me Banes me Prishtine apo Fushe Kosove

viber +38649444099Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.