Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A34591

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet shtepia me 15 ari truall (Gjakovë, Gjakove)

Postuar me: Djele, 01 Shtator, 2013  12:33
Permiresuar me: Marte, 03 Dhjetor, 2013  11:58
Skadon me: Marte, 10 Dhjetor, 2013  11:33
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 280,000 €
 
Shitet shtepia me 15 ari truall ne rugen Deshmoret e Lirise ne lagjen Gece. Posedoen te gjithe infrastrukturen e nevojshme. Prona eshte autoktone. Pllaci shitet si teresi dhe nuk ndahet. Çmimi eshte 280.000€ por per bleresit serioz mund te kete negociata rreth çmimit.
tEL 044 388 346Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.