Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A33665

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet Vile dy kateshe ne Golem (Durres, prane Pishave te Buta, Prizren)

Postuar me: Marte, 25 Qershor, 2013  22:52
Permiresuar me: Premte, 27 Shtator, 2013  11:58
Skadon me: Enjte, 03 Tetor, 2013  22:52
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 250,000 €
 
Ne Golem, tek Pishat e Buta. Shitet vile teper komode me 2 kate, te cilat jane te projektuara te dyja per banim. Siperfaqja e banimit eshte 200 m2 dhe siperfaqe trualli 450 m2, kati i pare eshte i organizuar dhome ndenje me oxhak dhe kuzhine e vecuar, tualet dhe depo, kati i dyte eshte i organizuar me tre dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone.
Vila ka sistem ftohje me kondicioner dhe ngrohje me kaldaja. Totalisht e mobiluar.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.