Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A32785

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHTEPI - VITOMIRICE-PEJE (vitomirice, Peje)

Postuar me: Enjte, 04 Qershor, 2015  09:38
Skadon me: Shtune, 12 Shtator, 2015  09:38
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 37,000 €
 
Shes shtepi-vile 160 m2 e pa meremetuar ne Vitomirice 300 m nga rruga Pej-Mitrovice.
Kati perdhes ka sallonin e madh, kuzhinen me salle ushqimi me dalje ne terrace, banjo me WC dhe nje dhome pune (ose fjetje).
Kati lart ka nje dhome te madhe (sallon)me ballkon dhe dy dhoma fjetje, dhe banjo e WC.
Ka edhe garazh per nje veture.
Per me shume informata me kontaktoni ne +41 792915677Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.