Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A32774

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHES DY SHTEPI NE VITOMIRICE-PEJE (VITOMIRICE, Peje)

Postuar me: Shtune, 20 Qershor, 2015  13:33
Skadon me: Hene, 28 Shtator, 2015  13:33
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 37,000 €
 
Shes dy vila te pa meremetuara ne Vitomirice, te ndertuara me standarde Zvicerane, njera gjendet 300 m larg kurse tjetra afer magjistrales Peje-Istog-Mitrovice.
Vilat jan te njejta dhe kan afro 160 m2
Kati perdhes ka sallonin e madh dhe kuzhinen me salle ushqimi qe kan dalje ne terrace, banjo me WC dhe nje dhome pune (ose fjetje).
Kati lart ka nje dhome te madhe (sallon)me ballkon dhe dy dhoma fjetje, dhe banjo e WC. Kane gjithashtu edhe garazh per nje vetur.
çmimi i asaj 300 m larg eshte 37000 euro, kurse i asaj afer magjistrales(eshte e pershtateshme edhe per ndonje lloj biznesi) eshte 47000 euro.
per me shume informata tel. i pronarit ne Zvicer 0041793148702 ose ne Kosove 0037745250554
NE FOTON 1 SHTEPIJA E PA MEREMETUAR QE ESHTE NE SHITJE KURSE NE FOTON 2 DUKJA E SHTEPIS PASI TE MEREMETOHETVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.