Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A32248

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet Shtepi Private ne Tirane (Rr. Sotir Kuneshka -Lgjia Nr. 1, -Tirane, Prishtine)

Postuar me: Enjte, 23 Qershor, 2016  10:44
Permiresuar me: Djele, 07 Maj, 2017  19:00
Skadon me: Shtune, 01 Tetor, 2016  10:44
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 160,000 €
 
Ne Tirane, ne Lagjen Nr. 1, ne Rr. Sotir Kuneshka, 100 m perballe Banesave Sociale dhe News 24, shitet Vilë Private 2 Kate-she plus papafingo. Sip totale ndërtimi 300 m2, plus 30 m2 papafingo , sip e truallit 330 m2 me hipotekë , shtëpia e legalizuar. Vila është e pothuajse e përfunduar me të gjitha punimet si brënda dhe jashtë, panel diellor, depozite uji etj.

Cmimi eshte okazion: 160.000 Euro. Shkembehet dhe me hyrje apartamenti/apartamentesh (vetem me hipoteke) te barazvlefshem me vleren e shitjes se shtepise.

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.