Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A32174

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes shtepine (Deçan, Decan)

Postuar me: Marte, 02 Prill, 2013  10:54
Permiresuar me: Enjte, 04 Korrik, 2013  11:59
Skadon me: Enjte, 11 Korrik, 2013  10:54
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Shes shtëpinë dy katëshe të mobiluar,me sip.240m2 dhe me 5 ari truall me aneks shtese me sip.125 m2 si dhe dy hymje , me rrethojë ,me leje ndërtimi dhe infrastrukturë të plotëVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.