Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A30811

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
shes shtepin e re (gjilan, Gjilan)

Postuar me: Shtune, 26 Janar, 2013  23:16
Permiresuar me: Marte, 30 Prill, 2013  14:49
Skadon me: Marte, 07 Maj, 2013  00:16
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 120,000 €
 
shes shtepin e re e sa po ndertuar dhe e perfunduar e gatshme per banim asht 3 kate dhe 6 ari oborr dhe nje shtepi te sa po filluar nje kateshe ne ndertim e siper po e njejt si kjo ka infrastruktur te plot dhe e gatshme per banim.dokumentacioni krejt ne rregull dhe pronari jam un mund te shiqohet kurdo gjendet ne adresen bregu i djegun nr 39 per te interesuaritVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.