Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A30598

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes shtepi (Deçan, Decan)

Postuar me: Marte, 15 Janar, 2013  04:21
Permiresuar me: Premte, 19 Prill, 2013  11:59
Skadon me: Enjte, 25 Prill, 2013  12:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Shes shtëpinë dy katëshe të mobiluar,me sip.240m2 dhe me 5 ari truall me aneks shtese me sip.125 m2 si dhe dy hymje , me rrethojë ,me leje ndërtimi dhe infrastrukturë të plotë.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.