Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A29889

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shtepi ne vitomirice (Vitomirice-Peje, Peje)

Postuar me: Enjte, 04 Qershor, 2015  08:29
Permiresuar me: Enjte, 04 Qershor, 2015  09:39
Skadon me: Shtune, 12 Shtator, 2015  08:29
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 45,000 €
 
Përshkrim i sendit
Shes shtepi 2 kateshe sapo te ndertuar me standarde zvicerane (pa meremet) afer magjistrales peje-banje-mitrovice.
Shtepija shitet me 5 ari oborr me ujesjellesin e qytetit dhe rrymen elektrike ne oborr. Kati i pare ka sallon te madh, kuzhine me salle ushqimi, nje dhome dhe banjo e tualet, kurse kati i dyte ka 3 dhoma fjetje dhe banjo me tualet. Ka garazh per vetur me hyrje nga jashte dhe nga mbrenda. Eshte prone e imja me dokumentacion ne rregull. Per me shume informata me tel. ne +41793148702(zvicer) ose ne Kosove +37744839453
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.