Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A28073

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shtëpi e Re në Shitje Bregu i Diellit Lagjen e Re Prishtine (Bregu i diellit, Prishtine)

Postuar me: Marte, 14 Gusht, 2012  07:51
Permiresuar me: Premte, 16 Nentor, 2012  14:09
Skadon me: Enjte, 22 Nentor, 2012  13:51
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 265 €
 
Shitet Shtepija e Re ne Prishtine ne lagjen Bregu i Diellit Lagjen e RE afer banesave te kuqe dhe te hinta afer postes Qerdhes dhe parkut te lojnave per Femije dhe rrugve te reja qe jan duke u ndertu ( Unazave te Prishtines projekt i Komunes Rrug me 4 korsi dhe me tretuare dhe ndriqim) Shtepija esht e perfundume dhe e gatshme per banim Shtepija ka pamje shum te mir dhe esht vend i qet dhe ideal per banim ose edhe per biznes lagje e re qe esht nder lagjet mat mira ne Prishtine esht duke u ndertu met madhe dhe gjdo dit e me shum vlera esht ne ngritje, ((( - GJITHASHTU me mar leje esht be e mundur Katin e par me ba Lokal Biznesi dhe me dalje ne rrug te gjer mbrapa shtepis, dhe kjo rrug ka gjasa mu lidh ne rrugen kryesore (unazave) qe esht duke u ndertu qe shihet edhe ne foto ))), Shtepija ka 3 kate + Nenkulm afer 400m2 dhe esht ndertuar qe nga themeli e deri ne perfundim me materjal shum te fort dhe cilsore, Ka oborr te rregulluar ka pem te mbjelluar dhe ne mes esht hapsira ne kocka per vetur, Uje dhe Rryme esht e vetmja lagje ne Prishtine qe e ka furnizimin po thuajse te pa nderprem non stop dhe ka ujt shum te mir per pije

Shtepija ka keto
2 sallona me 2 kuzhina
5 dhoma gjumi
3 banjo
+Nen kulm Hapsir e shfrytzume e madhe dhe e lart me dritare dhe ballkon E ka Rrymen Ujin dhe kanalizimin e instaluar mundet mu ba edhe nje kat nen kulm 3+1. Kater kateshe
4 Ballkona


Qmimi esht 265.000 euro diskutueshem

per informata shtes
044240419Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.