Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A27234

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHTËPIA ME 2 LOKALE DHE 3 APARTAMENTE NË SHITJE (Prizren, Prizren)

Postuar me: Hene, 13 Janar, 2014  16:01
Permiresuar me: Merkure, 16 Prill, 2014  22:08
Skadon me: Merkure, 23 Prill, 2014  17:01
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Shtepia gjindet rreth udhës kryesore "Fahredin Hoti" dhe është e kompletuar në tërësi. Ka 4 ari vend me gjithë rrugë. Kati përdhesë ka 120 m² me 2 lokale rreth rrugës dhe një garsonjere në pjesën e parme të shtëpisë. Kati i parë ka 140 m² dhe përmban në vete 2 apartamente të ndara simetrikisht. Oborri është nën rrethojë dhe ka një pus të hapur. Infrastruktura (uji i pijshëm, kanalizimi dhe rryma) është ne dispozicion. Pllaka e katit të dytë dhe kulmi janë të izoluara.
Shtëpia ka dritë në katër anët e saj. Para së gjithash është ndërtuar me material shumë të fortë dhe sipas projektit inxhinierik.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.