Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A23960

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
KUCA, KOSOVSKA KAMENICA 400M2, PLAC 26ari(2600M2) (KOSOVSKA KAMENICA, Dardana)

Postuar me: Hene, 30 Korrik, 2012  16:10
Permiresuar me: Marte, 06 Nentor, 2012  09:41
Skadon me: Merkure, 07 Nentor, 2012  15:10
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 300,000 €
 
Kuca se nalazi u centru Kosovske Kamenice, preko puta je reka, Dzamija i zelena pijaca, nalazi se na placu od 26ar( 2600m2) na kome se nalazi jos jedna kuca od 100m2 plus pomocne zgrade od 100m2, ima dva prikljucka za struju, dva za vodu, telefon i kanalizaciju, regulisanu dozvolu za gradnju, Kuca u prizemlju ima 2 lokala povrsine 50 i 30 m2, plus dva magacina od po 15 m2, plus dva sprata, Garazu i pomocnu prostoriju ukupne povrsine od 400m2!!!!!
Shtëpia është e vendosur në qendër të Kosovska Kamenica, përtej lumit, tregu xhami dhe të gjelbër, të vendosura në një ngastër të 26ar (2600m2) në të cilin ka një tjetër shtëpi e 100m2 plus 100m2 e objekteve ndihmëse, ka dy lidhje për pushtet, dy për ujë, telefon dhe kanalizime, një leje për të ndërtuar një shtëpi të rregulluar, në katin e parë ka 2 dyqane me 50 dhe 30 m2, plus dy depot e 15 m2, plus garazh dy kate, dhe sipërfaqe ndihmëse hapësirë ​​prej 400m2 !!!!! contakt: mail:milankoroleja@gmail.com; tel; +381637592567Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.