Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A71840

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet Trolli në Kijevë (Kijeve, Peje)

Postuar me: Enjte, 18 Korrik, 2019  14:48
Permiresuar me: Hene, 06 Janar, 2020  17:22
Skadon me: Shtune, 26 Tetor, 2019  14:48
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 2,500 €
 
Pozicioni i trollit është afër autostradës Prishtinë-Pejë (rruga e re) pra afër vendit nga ku do të vazhdojë autostrada Kijevë-Zahaq.

Trolli ka rrugë të asfaltuar, rrymë, ujë, kabllovik dhe në të ardhmen e afërt do të ketë edhe ujësjellës e kanalizim dhe është një vend ideal për ndërtimin e shtëpisë. Sipërfaqja e trollit është 25 Ari ku mund të ndërtohen 2 ose 3 shtëpi dhe të gjitha të kenë dalje në rrugën e asfaltuar.

Trolli ka dokumentacion të rregullt e pronar shqipëtar dhe mund të përkthehet menjëherë.

Çmimi: 2500 EUR për Ari

Për informata më të hollësishme mund të na kontaktoni:

Tel/Viber: 044/315-044 & 045/666-765Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.