Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A71839

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet Ndërrohet Jepet me Qira 1 Hektar Tokë (Autostrada Prishtinë - Peje ne Kijevë/Mleqan , Peje)

Postuar me: Enjte, 18 Korrik, 2019  14:45
Permiresuar me: Hene, 06 Janar, 2020  17:19
Skadon me: Shtune, 26 Tetor, 2019  14:45
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 2,000 €
 
Toka shtrihet në mes të fshatrave Kijevë dhe Mleqan, përballë Villës së Latif Kryeziut dhe Pikës së Derivateve EURO BENZ

Toka ka dalje në Magjistralen Prishtinë - Pejë (rruga e vjetër) përmes rrugës lokale 5 metra të gjerë e cila e ndan tokën në 2 pjesë (ana e majtë 42 Ari dhe ana e djathtë 60 Ari)

Toka gjindet në një pozicion të përshtatshëm në mes të rrugës së vjetër dhe rrugës së re dhe i plotëson të gjitha kushtet për hapjen e ndonjë biznesi (Depo, Fabrike, Ferma të ndryshme etj) por mund të shfrytëzohet edhe për troje.

Toka ka dokumentacion të rregullt e pronar shqipëtar dhe mund të përkthehet menjëherë.

Çmimi për shitje: 2000 EUR për Ari
Çmimi për Qira: 500 EUR ne Muaj
Ndërrimi me banesa në Prishtinë ,Fushë Kosovë ose me diqka që na konvenon

Për informata më të hollësishme mund të na kontaktoni:

Tel/Viber: 044/315-044 & 045/666-765Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.