Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A69619

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet shtepia me truall (Gjakovë, Gjakove)

Postuar me: Enjte, 24 Janar, 2019  11:32
Skadon me: Shtune, 04 Maj, 2019  12:32
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 350,000 €
 
Shitet trualli me shtepi ne siperfaqe prej 13 ari ne lagjen e Geces ne Gjakovë. Trualli gjindet 200 metra ne afersi te spitalit rajonal Isa Grezda. Trualli ka leje ndertimi per shtepi, banesa dhe objekte tjera. Bleresit serioz qe kane aftesi blerese lirisht mundn te paraqiten dhe ta shikojne vendin. Deri me tani kemi pasur mjaft persona qe kane pyetur por nuk kane pasur mundesi financiare per ta blere. Andaj ju kisha lutur te gjith atyre qe kane deshirë por nuk kane mundesi per ta blerë mos te paraqiten fare.

Tel: 044 388 346Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.