Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A66988

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHTEPI ME 15 ARI TRUALL NE GJAKOVE (GJAKOVE, Gjakove)

Postuar me: Marte, 09 Tetor, 2018  10:56
Skadon me: Enjte, 17 Janar, 2019  09:56
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
SHITET SHTËPIA E CILA KA NJE SIPERFAQE PREJ 15 ARI TRUALL SHTEPIJA GJENDET NE RRUGEN "DËSHMORËT DERVISHDANA" NR.120 DHE KA NE AFERSI SPITALIN RAJONAL "ISA GREZDA". TRUALLI POSEDON ME TE GJITH INFRASTUKTURIN SI; UJE, RRYMË, KANALIZIM, RRJET KABLOVIK, ETJ. TRUALLI ËSHTE I PËRSHTATSHËM EDHE PËR NDERTIME TË MËDHA SI NDËRTESA KOLEKTIVE, SPITAL, ORDINANCA ETJ. ESHTE NE POZITE SHUM TE MIRE GJEOGRAFIKE I MBROJTUR NGA VERSHIMET DHE KUSHTET E LIGA ATMOSFERIKE, BLERESIT E INTERESUAR MUND TE PERCAKTOHEN EDHE NE BLERJEN E PARCEVALE PREJ 3 ARI QE GJENDEN NE KETE TRUALL.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.