Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A55373

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes toke te punuar 68ari (Kacanik, Dogonaj, Kacanik)

Postuar me: Marte, 28 Shkurt, 2017  13:48
Skadon me: Enjte, 08 Qershor, 2017  14:48
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 70,000 €
 
E qes ne shitje toke me si perfaqje 68 ari. Vendi eshte ne Dedaj. Per ndryshe afer fushes te Pajtimit, afer fabrikes te silkaporit dhe eshte afer rruges se asfaltuar. Prenari i cilis pron jam une Imer Deda.
Cmimin e bejm me marrveshje.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.