Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Postimi# A72595

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store. (Dardani, Prishtine)

Postuar me: Premte, 19 Prill, 2019  13:24
Skadon me: Djele, 28 Korrik, 2019  13:24
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 165,000 €
 
Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store.
Shumë e përshtatshme për banim dhe për biznes.

Banesa është e mobiluar dhe posedon:
•120 m² bashk me ballkona,
•Kati 1,
•Sallon me kuzhinë,
•3 Dhoma gjumi,
•2 Banjo,
•3 Ballkona,
•Nxemje qendrore.
•Garazhë.
Salloni është I lidhur me trepazari ndërsa kuzhina e ndarë.
Ka vendparkim të madh, 2 parqe, 2 shkolla fillore, bibliotekë etje.

Çmimi i banesës 165.000 €.
Çmimi i garazhës 12.000 €.
Kontaktoni në tel / “Viber”: +383 49 550 126
ID e shpalljes: 6
Likuiditeti patundshmëri
http://fb.com/Likuiditeti

Kontakti I shitesit:
Emri: ne viberIsmail Osmanaj
Tel:
Viber:+383 44 113 835
Linku I bisedes ne mesengjer te faqes Likuiditeti:
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB