Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Postimi# A72479

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra. (Dardani, Prishtine)

Postuar me: Marte, 16 Prill, 2019  14:03
Skadon me: Enjte, 25 Korrik, 2019  14:03
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 300,000 €
 
Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra.
Banesa është ndërtim I vjetër dhe është në katin përdhesë, komplet ndërtesa është 3 katëshe e lartë, ka 140 m² neto, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 dhomë pritje, 1 kuzhinë dhe 3 koridore.
Oborri është në shfrytzim të banesës dhe posedon një lokal posht sajë prej 40 m² siq mund ta shihni në foto, është shum e përshtatshme për biznes.
Ka dy hymje, një hymje nga ndërtesa dhe një hymje e veqant.
Ka nxemje qëndrore, pushimore, kopsht, ballkon, shteg në oborr dhe parking rrugorë.
Të gjitha dokumentat e pronësisë janë në rregull.
Banesa është e mobiluar tërsisht, ka në shfrytzim të gjithë pjesën e përparme dhe ka PARKING PRIVAT.
Ka qasje nga të dy rruget para dhe prapa ndërtesës ku është hymja e banorëve të ndërtesës.
Ka pamje dhe kopshte në të dy anët.
Pranohët nga bankat si hipotekë në rast të blerjes me ****.
Qmimi I shitjes 300,000 €.
Kontaktoni në tel / “Viber”: +383 49 550 126
ID e shpalljes: 3
Likuiditeti patundshmëri
http://fb.com/Likuiditeti
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.