Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Postimi# A33199

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
110 qm Banesa e Rre (Lipjan , Lipjan)

Postuar me: Hene, 27 Maj, 2013  21:17
Permiresuar me: Enjte, 29 Gusht, 2013  11:58
Skadon me: Merkure, 04 Shtator, 2013  21:17
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 65,000 €
 
Banesa ne Lipjan rruga Gjergj Fishta eshte Bllok Banese te cilin mund vetem ne vendet e jashtme te gjeni ,se eshte nje ndrtim i jasht zakonshem dhe Pronari i ketij Objekti eshte nje Arhitekt i cili me vite ka banuar ne Suedi dhe Ideja e ti u realizua ne Kosov Lipjan.
Banesa eshte ne Katin e par i ka 110 m² me tri ballkona dhe e tere banesa eshte e shtruar me Laminat .Banesa ne tere siprfaqen e vete e ka nxemjen ne POD don te thot se e tere banesa eshte e ngroht ne baz te FUSS BODEN HEIZUNG system German.
Mbasi une gjindna ne Gjermani , ju mundeni Banesen te vizitoni duke kontaktuar me Pronarin e Objektit (eshte Familja ime) 00377 44 855004 Naim Sllamniku ose mundeni te shkoni dhe ta shohni nga jasht ta shikoni ne rrugen Gersh Fishta nr 8Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.