Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A73331

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitët banesa luksoze në qendër të Prishtinës mbrapa teatrit kombëtar. (Qender, Prishtine)

Postuar me: Premte, 10 Maj, 2019  14:30
Skadon me: Djele, 18 Gusht, 2019  14:30
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 65,000 €
 
Shitët banesa luksoze në qendër të Prishtinës mbrapa teatrit kombëtar.
Banesë super-luksoze e mobiluar dhe ne gjendje shumë të mirë me qmim shumë të volitshëm.
Banesa gjendët 50 metra larg nga sheshi Nëna Terezë, është në katin e dytë, ka 82 m², ka 2 dhoma gjumi, 1 banjo, ballkon, kuzhinë dhe sallon.
Qmimi 793 €/m² ose në total 65,000 €.
Ndërtesa është në procesin e legalizimit dhe është 5 katëshe, për 3 katet e para ka leje të ndërtimit, per pjesën tjetër pritët të merrët leja.
Ndërtesa është e ndërtuar nga një firm ndërtuese e cila momentalisht është pronare e kësaj banese dhe e tokës ku është ndërtuar ndëtesa.
Që të mos keni dyshime se mund tju dal ndonjë problem për shkak të procesit të legalizimit, shitja behet me garancë përmes kontratës dhe noterit ose avokatit.
Per qdo pyetje Tel / “Viber”: +383 49 550 126
ID e shpalljes: 11
Likuiditeti patundshmëri
http://fb.com/Likuiditeti
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.