Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A72760

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes banesën në lagjen dardania, Prishtinë. (Dardani, Prishtine)

Postuar me: Merkure, 24 Prill, 2019  14:27
Skadon me: Premte, 02 Gusht, 2019  14:27
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 91,000 €
 
Shes banesën në lagjen dardania, Prishtinë.
Banesa ka 2 dhoma gjumi. Dhoma e pritjes. Ka 2 ballkona dhe 2 banjo. Kati i 3. Nxemje qëndrore 24 or si dhe rrym dhe uj 24 or pa ndalesë. Per qdo informacion shtesë kontaktoni në numrin e telefonit.
Qmimi 91,000 €, sierfaqe 71 m².
Është ndërtim i vjeter 5 katësh.
Banesa ndodhet në nje lagje të qetë për banim familjar. Ka parking të mjaftueshem si dhe lagjja është e ndriquar tëresisht gjate natës. Banesa është në katin e 3 gjithsej banesa është 5 katshe PA LIFT. Posedoj fletën poseduese dhe dokumentacioni është i rregullt.
Per qdo pyetje numri kontaktuestel / “Viber”: +383 49 550 126
ID e shpalljes: 7
Likuiditeti patundshmëri
http://fb.com/Likuiditeti
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.