Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A72539

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitët banesa ngjitur me lokal në Dardani (Dardani, Prishtine)

Postuar me: Enjte, 18 Prill, 2019  14:28
Skadon me: Shtune, 27 Korrik, 2019  14:28
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 100,000 €
 
Shitët banesa ngjitur me lokal në Dardani, Prishtinë afër postës kryesore.
Banesa gjendët në katin përdhesë, ka pamje nga lindja, 2 dhoma gjumi dhe 2 banjo.
Banesa është e pamobiluar.
Ngjitur me banesën është edhe lokali me dy hymje, banesa bashk me lokal ka diku rreth 100 m².
Ёshtë ndërtim i vjetër 40 vjeqarë, shumë e përshtatshme për banim ose lokal.
Dokumentacioni I pronësisë do të sigurohët së shpejti nga komuna, sepse ky kat ka qenë podrum i banorëve, të cilët na e kan dhën neve për banim. Nënshkrimet e banorëve i kemi marrë dhe dërguar në komunë dhe së shpejti pritët të merrët fleta poseduese nga komuna.
Qmimi I shitjes 1,000 €/m², total 100,000 €.
Kontaktoni në tel / “Viber”: +383 49 550 126
ID e shpalljes: 4
Likuiditeti patundshmëri
http://fb.com/Likuiditeti
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.