Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A71833

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitët banesa në lagjën e spitalit (Lagja e spitalit, Prishtine)

Postuar me: Premte, 29 Mars, 2019  14:46
Permiresuar me: Enjte, 11 Prill, 2019  15:55
Skadon me: Djele, 07 Korrik, 2019  15:46
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 56,440 €
 
Shitët banesa në lagjën e spitalit rruga për te gjyqsori “rruga Holger petersen”.
Gjendët në katin e katërt ku jan 4 banesa dhe 2 lifta.
Banesa ka sallon, kuzhinë, ballkon, 2 banjo, 2 dhoma te fjetjes dhe garazhë me shpajz.
Banesa ka gjithsej 83 m2.
Banesa është në ndërtim e sipër dhe kryhët në qërshor të ktij viti, e pa mobiluar.
Qmimi I banesës mjaft i volitshëm 680 € / m2, gjithsej qmimi i banesës 56,440 €.
Qmimi i garazhës me shpajz 6,000 €.
Të gjitha së bashku për vetëm 62,440 €.
Dokumentacioni në rregull, përkthimi bëhet menjëher.
Kontaktoni në tel / “Viber”: +383 49 550 126
https://goo.gl/maps/ambZNZJZZVG2
Likuiditeti patundshmëri
http://fb.com/LikuiditetiVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.