Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A27902

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
shes banese ne ulpiane (Ulpiane, Prishtine)

Postuar me: Enjte, 02 Gusht, 2012  12:25
Permiresuar me: Djele, 04 Nentor, 2012  20:09
Skadon me: Shtune, 10 Nentor, 2012  18:25
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 75,000 €
 

Banesa gjendet ne lagjen Ulpiana, banesa eshte dy dhomeshe :dy dhoma te fjetjes, salloni shume i madh kuzhina, dy banjo, shpajzi jashte hapesires te baneses -ndertim i vjeter --kati 4 --lifti dhe ngrohja qendrore --pamja nga tere qyteti --parking i madh pa pagese para baneses -. Banese shume e pershtatshme per familjar sepse e ka parkun per femije, me fontane e me gjelberim, i ka afer te gjitha qendrat e institucionet si: Spitali, Cerdhja, Shkolla, pastaj konviktet e studenteve, sheshin, etj. Pronari i baneses shqiptar. Dokumentacioni ne rregull. Per cmim mund te diskutojme. Te interesuarit serioz te lajmerohen te Arbeni ne: 044/143-810 045-418482Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.