Hyr te NumerNje

Per te pare postimet ne kete kategori, ju lutemi te logoheni duke klikuar linkun me poshte!
Hyr te NumerNje.com

Ne rast se nuk keni nje llogari te Numernje, mund te regjistroheni nepermjet linkut me poshte!
Regjistrohu

Nese nuk jeni i interesuar, klikoni linkun me poshte!
Shko ne faqen kryesore


   Faqja Kryesore / Kosove / Martohu me mua /

Postimi# A70146

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Pershendetje nga Londra. Kerkoj lidhje serioze (Prishtine)

Postuar me: Merkure, 13 Shkurt, 2019  10:56
Permiresuar me: Enjte, 14 Shkurt, 2019  18:05
Skadon me: Premte, 24 Maj, 2019  11:56
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Une jam Luani 29 vjeqar nga Londra. Qe prej moshes 10 vjeqare jetoj me familje ne Londer. Kam studiua ne Londer dhe punoj ne Londer.

Kerkoj nje vajze te bukur nga prishtina - Kosova qe ka te mbaruar fakultetin dhe qe e dine pak anglishten, anglishten bazike sa per tu orientuar, sepse me vone e meson anglishten.

Vajza maksimum duhet te jete deri ne 31 vjeqeVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.