Hyr te NumerNje

Per te pare postimet ne kete kategori, ju lutemi te logoheni duke klikuar linkun me poshte!
Hyr te NumerNje.com

Ne rast se nuk keni nje llogari te Numernje, mund te regjistroheni nepermjet linkut me poshte!
Regjistrohu

Nese nuk jeni i interesuar, klikoni linkun me poshte!
Shko ne faqen kryesore


   Faqja Kryesore / Kosove / Martohu me mua /

Postimi# A56186

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Djali nga Zvicrra (Prishtine)

Postuar me: Premte, 14 Prill, 2017  19:34
Permiresuar me: Premte, 14 Prill, 2017  19:48
Skadon me: Enjte, 09 Janar, 2020  18:34
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Emri: Afrimi
Mbiemri: Afrimi
Mosha vjec: 45
Besimi fetar: Mysliman
Gjatesia cm: 177
Arsimimi: Shkollen e lart
Qyteti: Z├╝rich
 
Jam je 45 vjeqar jetoj mbi 23 vite ne zvicerr natyrisht jam me dokumenta te rregulluar apo me nentshtetsi zvicrrane kam nje jet te mir dhe shum stabile, kerkoj nej femer shqiptare deri ne 45 vjeqare duhet te jet e sinqert e paster dhe te jet e kohes

Ju lutem me shkruni AfrimiVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB