Faqja Kryesore / Kosove / Per pushime / Hotele

Postimi# A31947

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
hotel brelor (vlore, Prishtine)

Postuar me: Merkure, 20 Mars, 2013  18:07
Permiresuar me: Premte, 14 Mars, 2014  10:57
Skadon me: Enjte, 20 Mars, 2014  18:07
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
NE GRAND HOUSE "BRELOR" do te gjeni ambjente te qeta dhe shlodhese, larg zhurmes dhe kaosit qe sjellin qendrat e medha..
Hoteli disponon 15 hyrje nga te cilat 7 jane suita dhe 8 jane dhoma gjumi teke apo dopjo
.Dhomat (pers 2+1) jane te pajisura me krevat dopjo apo tek, banjo te kompletuar, ballkon me pamje nga deti, frigobar,tv,kondicioner ,tharese flokesh.
Suitat jane te pajisura me banjo , dhome gjumi 2+1 ,kuzhine te kompletuar, frigorifer, divan dopjo ,ambjent ngrenie,tv, kondicioner, tharese flokesh, ballkon me varese rrobash..
JENI TE MIREPRITUR PER TE KALUAR TEK NE VAKANCEN QE KENI ENDERRUAR
Per me shume informacion tel.0672612177 -- 0673370126Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.