Faqja Kryesore / Kosove / Per pushime / Hotele

Postimi# A26094

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Vlore, ofroj cader 5.000 m² 1.000 Leke/nata (Jal, Himare) (Jal, Himare, Prishtine)

Postuar me: Djele, 29 Prill, 2012  08:15
Permiresuar me: Marte, 23 Prill, 2013  09:00
Skadon me: Hene, 29 Prill, 2013  15:15
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1,000 LEK
 
Zona/Rruga : Jal, Himare

AKOMODIMI NË KAMPING
Kampingu ndodhet në një ullishte tipike të zonave jugore të Shqipërisë, (në një sipërfaqe prej 4000 m2) në qendër të Jal-it dhe shumë afër plazhit,vetëm 150 m. larg. Fjetja është në tenda, të cilat janë janë teke, dyshe, treshe, katërshe dhe për më shumë persona. Tendat janë të pajisura me shtroja sfungjeri, (7-10 cm), por gjithashtu mund të gjeni edhe dyshek fjetje,(sleeping-bag) në përdorim.

TUALETET DHE DUSHET

Kampi është i pajisur me tualete higjenike dhe dushe me ujë
Cmimi:1000 Lek/dita
Kontakte: 00355 696130440
Email : jalkamp@gmail.com

Cel. : 0672049164Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.