Faqja Kryesore / Kosove / Shes e blej / Elektroshtepiake

Postimi# A51892

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
dy makina te teshave dhe nje e eneve (veternik, Prishtine)

Postuar me: Djele, 18 Shtator, 2016  17:28
Skadon me: Marte, 27 Dhjetor, 2016  16:28
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 300 €
 
shiten te tri maqinat per 300 eurVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.