Faqja Kryesore / Kosove / Shes e blej

Shes e blej

 
Kerko
 
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Enjte, 11 Prill, 2019
Shitët banesa në Dardani (Dardani, Prishtine) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Hene, 23 Prill, 2018
Shes 56 ari (Istog, Istog)  - Shes e blej / Te tjera

Hene, 08 Maj, 2017
Tavolin për Sallon (Dardani, Prishtine) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Merkure, 26 Prill, 2017
Mobilie salloni (Tophane, Prishtine) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Enjte, 16 Shkurt, 2017
Shes troje (TROJE, Prishtine)  - Shes e blej / Te tjera

Hene, 26 Dhjetor, 2016
Shes Urgjent Set Pajisjesh Elektrike të Kuzhines (Prishtine) (ka foto)  - Shes e blej / Per kuzhinen

Merkure, 05 Tetor, 2016
Dhome Gjumi Tavoline Karriga Tepiha (Bregu i diellit, Prishtine) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Djele, 18 Shtator, 2016
dy makina te teshave dhe nje e eneve (veternik, Prishtine) (ka foto)  - Shes e blej / Elektroshtepiake

shes tavolinen dhe karriget (Veternik, Prishtine) (ka foto)  - Shes e blej / Per kuzhinen

Djele, 24 Korrik, 2016
Blej lodera (Dardani, Prishtine)  - Shes e blej / Artikuj per femije

Hene, 15 Shkurt, 2016
Shes veshken :( (Prishtine)  - Shes e blej / Te tjera

Enjte, 04 Qershor, 2015
Truall - Parcelle (20 ari ) ne Vitomirice-peje (vitomirice, Peje)  - Shes e blej / Te tjera

Hene, 11 Maj, 2015
Shes trull per shpi ne Shirok te Sopis ne Suharek (Shirok, Sopi, Suhareke) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Premte, 24 Prill, 2015
10 ari truall në Rugovë (Rugove,Peje, Peje) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Shtune, 28 Shkurt, 2015
makineri per prodhim karrige, krevate, dysheke. (tirane, Prishtine)  - Shes e blej / Te tjera

Marte, 18 Nentor, 2014
Shitet toke ne Istog (Istog, Peje)  - Shes e blej / Te tjera

Premte, 18 Prill, 2014
TRUALL-pllac NE QENDER TE VITOMIRICES -PEJE (VITOMIRICE - PEJE - KOSOVE, Peje)  - Shes e blej / Te tjera

Premte, 21 Mars, 2014
oferte sistemi i ujitjes (hajvali, Prishtine) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Premte, 31 Janar, 2014
shes mjetet e sallonit te ondolimit per femra (podujev, Prishtine) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Hene, 26 Gusht, 2013
Shes banese afer Germise (AUK) - Prishtine. (Prishtine, Prishtine)  - Shes e blej / Te tjera

Premte, 21 Qershor, 2013
Shese urgjentisht komplet paisjet per call center per 20 vendepune (Peje, Peje) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Enjte, 13 Qershor, 2013
Subvencioni dhe këshilla financimi (Peje, Peje) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Merkure, 12 Qershor, 2013
Nikon D90 (Lagja e spitalit, Prishtine) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Djele, 14 Prill, 2013
Na prodaju imanje od 22 ha,u jednom potezu (Urosevac,selo Sojevo, Ferizaj)  - Shes e blej / Te tjera

Shtune, 06 Prill, 2013
Funksionon si magji (Ulpiane, Prishtine)  - Shes e blej / Te tjera