Faqja Kryesore / Kosove / Kohe e lire

Kohe e lire

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Merkure, 21 Gusht, 2019
A ka ndonje femer ketu te interesume per sex (Dardani, Prishtine) (ka foto)

Enjte, 13 Qershor, 2019
Mirmrama (Dragodan, Prishtine) (ka foto)

Enjte, 16 Maj, 2019
Pershendetje (Dragodan, Prishtine)

Merkure, 27 Shkurt, 2019
Per Zonja te martuara qifte sekret gjithmon (Prishtine)

Hene, 25 Shkurt, 2019
Takime e aventura (Prishtine)

Enjte, 24 Janar, 2019
Per Mami (Peja, Peje)

Shtune, 01 Dhjetor, 2018
Vetem te ndarat dhe qiftet (Arberi(dragodan), Prishtine) (ka foto)

Vetem zonjat nga 30deri ne 60 (Prishtine, Prishtine) (ka foto)

Djele, 21 Tetor, 2018
elektricisti (Bregu i diellit, Prishtine)

Hene, 02 Tetor, 2017
kerkoj femra 25-55 vjeq...per takime seksi ...diskret ..me pagese ....jam intelektual...42 vjeq... (Mitrovice)

Shtune, 12 Gusht, 2017
Qift (Ferizaj)

Merkure, 12 Korrik, 2017
te gjitha qiftete qe duan diskrecion knaqesi dhe shperblim ne te lajmrohene (Prizren)

Premte, 23 Qershor, 2017
simpatiku (Prishtine)

Hene, 12 Qershor, 2017
dua fermer per udhtim,2/3 DIT JASHT KOSOVE PASON SHPERBLIM (PRIZREN, Prizren)

Shtune, 10 Qershor, 2017
Femra per udhtim 2/3 dit jasht kosove (Prizren , Prizren)

Premte, 02 Qershor, 2017
mashkull i embele per qifte (Prizren)

Premte, 16 Dhjetor, 2016
www.dyrrota.al (Prishtine) (ka foto)

Merkure, 14 Dhjetor, 2016
shuki (prizren, Prizren)

Shtune, 26 Nentor, 2016
Femra Cifte (Dardani, Prishtine) (ka foto)

Premte, 02 Shtator, 2016
kerkoj femer per takime intime prishtin urgjent (Dardani, Prishtine)

Marte, 02 Gusht, 2016
mu **** mu sos (dardani, Podujeve)

Merkure, 27 Korrik, 2016
goni (Prishtine)

goni (Prishtine)

goni (Prishtine)

Merkure, 06 Korrik, 2016
Per femrat e lira qe i pelqejn udhetimet (Prishtine)