Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A49730

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kontakt Shpk:Shitet Vend Parkimi tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (21 dhjetori, Tirane)

Postuar me: Merkure, 13 Korrik, 2016  13:15
Skadon me: Premte, 21 Tetor, 2016  13:15
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 20,000 €
 
Me nje projekt unik ne depo dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim. Me nje pershtatje te shkelqyer te terrenit, ndertesa shfrytezon pjerresine per te lehtesuar perdorimin e hapesirave.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.