Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A48910

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shiten Apartamente ne Velipoje (Velipoje, Shkoder)

Postuar me: Premte, 03 Qershor, 2016  19:31
Permiresuar me: Merkure, 10 Gusht, 2016  12:00
Skadon me: Djele, 11 Shtator, 2016  19:31
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Shiten apartamente pushimi ne Velipoje perkatesisht:
- 1+1 me siperfaqe 57m² dhe 61m²
- 2+1 me siperfaqe 78m² dhe dhe 87m²

Ndertesa ndodhet ne plazhin e vilunit ne nje nder plazhet me te frekuentuar te Velipojes, e ndertuar sipas kushteve me bashkekohore, eshte komplet e re dhe ndodhet vetem 200m larg bregut te detit, si ndertesa e vetme ne nje rreze te gjere, siguron qetesi dhe komfort tek pushuesit. Gjithashtu ofrohet dhe nje kend lojrash per argetimin e femijeve.

Cmimet e apartamenteve fillojne nga 700€/m²Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.