Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A43884

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Objekte dhe biznes ( Apartament, Hotel , Bar-kafe) ne shitje ne Sarande -Shqiperi G0004 (sarande, Sarande)

Postuar me: Enjte, 28 Maj, 2015  18:39
Skadon me: Shtune, 05 Shtator, 2015  18:39
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 670,000 €
 
Objekte dhe biznes ( Apartament, Hotel , Bar-kafe) ne shitje ne Sarande -Shqiperi G0004

Ky objekte eshte 7 ( shtate ) kate ndertim==> 1200 m/2 dhe 118 m/2 Kati

Trualli i ndertimit eshte 300 m/2 Ky obkekte disponon certifikate pronesie (HIPOTEK)

Cmimi super okazion---670 000 Euro


Pershkrimi dhe fuksionimi i objektit : Ky objekte eshte projektuar dhe ndertuar pjeserish per tu vene ne fuksion te aktivitetit tregtare ne fushen e Hoteleri-Turizem Kati i pare Kati i pare i projektuar per te sherbyer si nje bare -kafe ., restorante Kati i 2(dyte) i 3(trete) i 4(katert) i 5(peste) i 6 (gjashte) Keto kate perbehen nga 3 (tre) apartamente cdo kate. Apartamentet perbehen nga 2(dy) dhoma + 1(nje) tualete + nje ballkon Kati i 7 shtate) eshte apartamente Papafingo) i perbere nga 3 (tre) dhoma gjumi +nje dhome sallone-guzhine + dy tualete + verande e madhe. Kontaktet

Kontaktet
00355694801295
www.sarandainvestproperty.com
info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.