Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A41348

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes Apartament 160 m2 per zyre, dyqan ose banim (Kryqezimi Unaze dhe Don Bosco, Tirane)

Postuar me: Enjte, 01 Janar, 2015  20:24
Permiresuar me: Marte, 05 Janar, 2016  00:01
Skadon me: Shtune, 11 Prill, 2015  21:24
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Apartament 160 m2 ne gjendje shume te mire, kati i dyte, perbri unazes dhe rr. Don Bosco; Ka 4 dhoma gjumi, dhome ndejtje e madhe, 3 banja, kuzhine, nje ballkon, sallon etj;
I pershtatshme per zyra, dyqan ose banim.
Per me shume informacion kontaktoni 0682099377 ose lula@homesinalbania.com.

Apartment 160 m2 (1722 sq foot) in excellent condition, 4 bedrooms, large living room, 3 bathrooms, kitchen, balcony; First floor, facing the Ring Road and Don Bosco street;
Appropriate for offices, small businesses, residence;
For more information please contact 0682099377 or lula@homesinalbania.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.