Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A41010

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shiten garazhe te "Ambasador 3", Tirane (Tirane)

Postuar me: Hene, 08 Dhjetor, 2014  15:56
Permiresuar me: Marte, 05 Janar, 2016  00:01
Skadon me: Merkure, 18 Mars, 2015  15:56
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Tek rezidenca "Ambasador 3", shume prane qendres se Tiranes dhe parkut te liqenit, ofrojme per shitje 2 garazhe.

Cmim okazion!

Kontakt: +355 68 20 56 356Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.