Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Postimi# A81784

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHiten ambiente per zyra! (Tirane)

Postuar me: Enjte, 05 Mars, 2020  11:57
Skadon me: Shtune, 13 Qershor, 2020  12:57
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 112,000 €
 
Ne rrugen e Dibres shiten zyra me siperfaqe te ndryshme nga 70-400m2, open space me mundesi ndarje sipas nevojave. Lartesi 4m dhe mundesi ndarje me memexanine. Zyrat kane fasade te plote xhami dhe orientim perfekt nga dielli. Komuniteti dhe zona ju ofron mundesi te mira per te organizuar zyra administrate, depo farmaceutike, qender kurses, qender estetike, klinike dentare, laborator mjeksor,studio noterie dhe avokatie etj.. Objekti ka prane institucione te rendesishme si spitalet, fakultete, gjimnaze, ministri etj..

Per me shume informacione kontaktoni: 0698080800Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB