Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Postimi# A81180

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 100 m² (Don Bosko, Tirane)

Postuar me: Shtune, 15 Shkurt, 2020  11:57
Skadon me: Hene, 25 Maj, 2020  12:57
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 290,000 €
 
I vendosur ne veri-perendim te qytetit te Tiranes, ne rrugen “Don Bosko” kompleksi eshte ne distance shume te shkurter si me qendren ashtu dhe me daljen e qytetit. Punime cilesore, fasade xhami,oborr perpara objektit. Sip totale eshte 100 m2, kati pare godines, me 1 tualet. Cmimi: 290.000 Euro.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB