Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Postimi# A80570

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 36 m² 58.000 Euro (Rruga e Kavajës) (Rruga e Kavajës, Tirane)

Postuar me: Hene, 20 Janar, 2020  16:01
Skadon me: Merkure, 29 Prill, 2020  17:01
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 58,000 €
 
Shitet Ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavajes ,tek qendra tregtare Condor Center. Ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik,Sip totale eshte 36 m2. Ambient mjaft i pershtatshem per zyre,klinika,dyqan etj. Qendra tregtare ka shkalle elektrike,Sistem kondicionimi qendror,siguri dhe kamera 24 h. Aktualisht me qera afatgjate. Cmimi: 58.000 Euro. Me dokumenta te rregullta hipotekore!
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB