Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Postimi# A75088

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Ambiente zyrash për shitje në rrugën "Vaso Kadia". (rruga Vaso Kadia , Shkoder)

Postuar me: Enjte, 11 Korrik, 2019  16:53
Skadon me: Shtune, 19 Tetor, 2019  16:53
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Sun Real Estate ofron për shitje ambiente zyrash të ndodhura në rrugën "Vaso Kadia", pranë Fakultetit të Juridikut.

Ambientet ndodhet në katin e katërt dhe kanë përkatësisht sipërfaqe 52 m², 22 m² dhe 34 m².

Ofrojnë mundësi shfrytëzimi si zyra apo salla konferencash.

Ambientet janë të shtruara me pllaka dhe kanë vetratë xhami.

Gjithashtu ambientet do të pajisen me kodnicioner dhe perde.

🏷ÇMIMI i ambientit 52 m²: 5'500'000 lekë

🏷ÇMIMI i ambientit 22 m²: 2'900'000 lekë

🏷ÇMIMI i ambientit 34 m²: 3'600'000 lekë

-----------------------------------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.