Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Postimi# A70057

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Magazinë në Durrës (Shkozet, Durres)

Postuar me: Shtune, 08 Shkurt, 2020  18:01
Skadon me: Hene, 18 Maj, 2020  19:01
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Jepet me qera , ne Durres 500m larg Ures se Dajlanit, L.14, Shkozet ,
kati i 1 perdhe Magazine me sip. 400 m2 dhe kati i 2 Magazine me sip. 400 - 800m2 ,
te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti .
Pasuria eshte me certifikate pronesie .
Cmimi i arsyeshem
Cel 0694064516 .Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB