Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune /

Postimi# A67585

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jam elektricist industrial me eksperience mbi 20 vite (Tirane, Tirane)

Postuar me: Djele, 10 Nentor, 2019  19:28
Skadon me: Marte, 18 Shkurt, 2020  19:28
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Kam mbaruar per elektricist industrial dhe kam kualifikimet me te larta per kete profesion. Kam eksperience te gjate dhe jam kompetent per profesionin. Po keshtu marre sipermarrje per punime elektrike dhe per instalime elektrike te pallateve, vilave, apartamenteve dhe institucioneve.
Per sipermarrjet e mija ne kete drejtim, siguroj cilesi, standarte dhe garanci te plote.

Per me teper komunikojme ne cel. 0673900808Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.