Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune /

Postimi# A67584

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jam bojaxhi me eksperience 20 vjecare. (Tirane, Tirane)

Postuar me: Djele, 10 Nentor, 2019  19:29
Skadon me: Marte, 18 Shkurt, 2020  19:29
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Kryejme punime teper cilesore per lyerje shtepise, pallatesh dhe biznesesh. Kam punuar mbi 20 vite ne Greqi ne kete profesion dhe zoteroj gjithe teknikat dhe njohurite e duhura per kete profesion.
Cmimi i punes do te jete me poshte se tregu i lyerjeve dhe puna do te behet teper cilesore.
Preferojme pune me shume siperfaqe.

Cel. 0673900808Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.